Na týchto webových stránkach používame len základne cookies pre správne fungovanie stránok.

Kód dokonalosti, TrenčínKód dokonalosti, Trenčín
Dátum: 03.12.2022 10:00 - 04.12.2022 16:30
Venue: Hotel MAGNUS
Adresa: Považská 1706/35, Trenčín


Dvojdňový kurz, počas ktorého vyjdeme v ústrety podstate našej existencie. Prejdeme spoločne cvičeniami a s nimi spojenými zážitkami, ktorých zmyslom je obnoviť naše schopnosti vedomého tvorcu. A to v smere jeho absolútneho potenciálu, s ktorým sa spájajú nielen predstavy našej mysle, ale i základného dokonalého kódu, ktorým rezonuje celý komplex aj našej fyzickej reality. Pre prepojenie vedomia človeka s jeho absolútnou podstatou a aktivovaním s tým spojených možností totiž nepotrebujeme zložité rituály, či dlhotrvajúce priúčanie. V podstate je to všetko veľmi jednoduché, keďže ide o návrat k tomu, čo je pre nás prirodzené, len sme na to akosi pozabudli. Preto som tento kurz pripravil a zhrnul doň všetko podstatné, čo som sa v tomto smere naučil, zažil a čo v najväčšej miere ovplyvnilo kvalitu môjho bytia v jeho všetkých oblastiach. Zároveň som jeho program a s ním spojené nástroje kódovania pripravil tak, aby ich dokázal absolvovať ktokoľvek, kto sa preto rozhodne. Bez ohľadu na to, či už nejakú cestu v tomto duchu za sebou má, alebo sa pre ňu rozhodol len dnes.

Kurz si vyžaduje ochotu odovzdať seba/svoje podvedomie špecifickej forme programovania, ktorým budem po celý čas sprevádzať priamo ja – Kristián Beňo. I keď pôjde o kurzy menších skupín, celý proces bude viac-menej individuálny, čo je technicky dnes už ľahko zvládnuteľné.

Cena dvojdňového kódovacieho kurzu je 199,-Euro. V cene je kurz samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností. Pre prípadnú registráciu, prosím, použite registračný formulár na tejto stránke, viažuci sa k Vami vybranému termínu. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. To si dovolím zaslať do Vašej emailovej schránky po spracovaní Vašej žiadosti. Pre účasť na kurze je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch a kurzoch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov.

Teším sa. :)