Na týchto webových stránkach používame len základne cookies pre správne fungovanie stránok.

Kód - Hojnosť a prosperita, Poprad, plne obsadený - možnosť prihlásiť sa ako náhradníkKód - Hojnosť a prosperita, Poprad, plne obsadený - možnosť prihlásiť sa ako náhradník
Dátum: 20.11.2022 10:00 - 20.11.2022 17:00
Venue: Active Gym
Adresa: Námestie sv. Egídia 29/69, Poprad


Jednodňový kurz, počas ktorého budeme prinášať aktualizácie v podvedomých presvedčeniach jednotlivca, ktoré sa viažu k nášmu každodennému stavu hojnosti/nedostatku vo všetkých jeho formách. Teda nielen v tej nami obvykle najčastejšie vnímanej, v materiálnej, ale i v každej, ktorá nesie info o funkčnosti prijímania/zdieľania/odovzdávania/vzdania. Naše desaťročia budované presvedčenia sú v nás totiž často tak veľmi zakorenené, že nové vedomé vzorce, ktoré si želáme, aby sa stali našou novou realitou, niekedy nedokážu nad nimi prevziať energetickú relevantnosť a my sa tak utápame v nedostatku skoro všetkého, napriek tomu, že túžime po hojnosti. Preto využijeme rôzne nástroje práce s podvedomými procesmi človeka, aby sme dané podmienky zmenili k nášmu úžitku.

Kurz si vyžaduje ochotu odovzdať seba/svoje podvedomie špecifickej forme programovania, ktorým budem po celý čas sprevádzať priamo ja – Kristián Beňo. I keď pôjde o kurzy menších skupín, celý proces bude viac-menej individuálny, čo je technicky dnes už ľahko zvládnuteľné. 

Cena jednodňového kódovacieho kurzu je 99,-Euro. V cene je kurz samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností. Pre prípadnú registráciu, prosím, použite registračný formulár na tejto stránke, viažúci sa k Vami vybranému termínu. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. To si dovolím zaslať do Vašej emailovej schránky po spracovaní Vašej žiadosti. Pre účasť na kurze je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch a kurzoch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov.

Teším sa. :)