Na týchto webových stránkach používame len základne cookies pre správne fungovanie stránok.

Kód - Energia života, Bratislava, plne obsadený - možnosť prihlásiť sa ako náhradníkKód - Energia života, Bratislava,  plne obsadený - možnosť prihlásiť sa ako náhradník
Dátum: 08.10.2022 10:00 - 08.10.2022 17:00
Venue: "Brighter Life Center"
Adresa: Hurbanovo námestie 5, Bratislava


Jednodňový kurz, počas ktorého budeme aktualizovať podvedomú časť vedomia jednotlivca v smere opätovného nastavenia jeho rovnovážneho stavu, pri ktorom bude mať fyzické telo neustály prísun takého množstva životnej energie, ktorá zabezpečí jeho, čo najoptimálnejšiu, fyziologickú funkčnosť. Totiž práve nedostatok, či naopak nadbytok zložky nášho systému zvanej energia života, je často zodpovedný za nezanedbateľnú časť (dis)funkčnosti telesných procesov, rovnako ako i chute/vôle žiť. Preto využijeme rôzne nástroje práce s podvedomými procesmi človeka, aby sme vytvorili podmienky, ktoré tento rovnovážny stav opäť umožnia.

Tento kurz si vyžaduje ochotu odovzdať seba/svoje podvedomie špecifickej forme programovania, ktorým budem po celý čas sprevádzať priamo ja – Kristián Beňo. I keď pôjde o kurzy menších skupín, celý proces bude viac-menej individuálny, čo je technicky dnes už ľahko zvládnuteľné. 

Cena jednodňového kódovacieho kurzu je 99,-Euro. V cene je kurz samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností. Pre prípadnú registráciu, prosím, použite registračný formulár na tejto stránke, viažúci sa k Vami vybranému termínu. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. To si dovolím zaslať do Vašej emailovej schránky po spracovaní Vašej žiadosti. Pre účasť na kurze je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch a kurzoch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov.

Teším sa.