Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.

level 1 - Matrix a vedomé bytie, Bratislavalevel 1 - Matrix a vedomé bytie, Bratislava
Dátum: 07.09.2019 09:30 - 08.09.2019 17:30
Venue: Centrum "Svet možností"
Adresa: Tehelná 25, Bratislava
Webstránka: https://www.facebook.com/events/416945902368913/


Dovoľujem si Vám predstaviť seminár MATRIX A VEDOMÉ BYTIE, ktorý je mojim základným seminárom a počas ktorého obdržíte informácie o všetkých základných postupoch kvantovej techniky Matrix Energie. Teda naučíte sa ako si otvárať svoje kvantové pole, ako ho otvárať iným, ako využívať jeho silu na okamžité „sebaliečenie“ a ako postupovať pri zadávaní svojich zámerov do kvantového poľa, z ktorého sa ich naplnenie následne manifestuje v našej 3D realite. Metóda „dvoch bodov“, „práca s archetypmi“, využívanie princípu „paralelných svetov“, priama komunikácia s kvantovým poľom prostredníctvom „kvantových modulov“, či inštalácia a aktivácia „21 transformačných frekvencií“, to všetko sa stane nástrojom, s ktorým budete po ukončení tohto seminára schopní pracovať a využívať vo svojej praxi.

Rovnako tak sa naučíte ako budete môcť pracovať s Vašimi blízkymi, či neskôr i klientmi na diaľku a v praxi tak využiť princíp „bezčasu“ a „bezpriestoru“, ktorý sa práve vo svete „za zrkadlom“ nachádza. Ďalej Vás seminár prevedie veľmi praktickými cvičeniami, pri ktorých využijeme silu, s ktorou sme začali pracovať. Nielen že si ozrejmíme, ako sa naučiť v kvantovom poli reálne pohybovať, ale vysvetlíme si a prakticky ukážeme, ako tieto možnosti môžeme využiť v našich osobných i profesných životoch. Uvidíme, že nielen človek, ale ČOKOĽVEK má svoje vlastné kvantové rozhranie, s ktorým môžeme pracovať a programovať ho v súlade s našimi želaniami a základnými princípmi Vesmíru.

Možnosti nahrania zámerov do predmetov so sebou prináša ďalšie nekonečné možnosti ich využitia, o ktorých sa porozprávame a opäť sa ich prakticky naučíme používať. Viete, čo dokážeme obyčajným „vedomým“ rozhovorom? Uvidíte, že doslova zázraky a že sa Vám začne stávať, že ľudia, s ktorými sa budete „iba“ rozprávať, začnú prechádzať silnými transformačnými zmenami a že Váš vedomý rozhovor ich privedie k fyzickému „vyliečeniu“. Toto a ešte oveľa viac bude predmetom dvojdňového seminára MATRIX A VEDOMÉ BYTIE. Seminár bude viesť odborník metódy Matrix Energie a jej lektor, teda ja :) – Kristián Beňo.

Počas oboch dní budem s každým účastníkom pracovať samostatne a každý osobne prejde procesom „otvorenie“ poľa priamo mnou, preto je účasť na týchto seminároch limitovaná počtom účastníkov, s ktorými je možné celý proces absolvovať v komforte a tak, aby bol priestor pre takúto osobnú prácu. Žiadne teoretizovanie, ale osobný dotyk považujem pri tejto práci za veľmi dôležitý a preto je môj seminár koncipovaný tak, aby k nemu vždy prišlo. Veľmi sa na Vás všetkých teším a verím, že sila a možnosti „sveta za zrkadlom“ sa stanú súčasťou životov, čo najväčšieho počtu ľudí. Cena dvojdňového seminára je 189,-Euro. V cene je seminár samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností.

Pre prípadnú registráciu, prosím, použite výhradne registračný formulár na tejto stránke. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. Postupne ako budem jednotlivé žiadosti spracovávať, dovolím si zaslať potvrdenia o úspešnej registrácii do Vašich emailových schránok. Pre účasť na seminári je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov. V prípade ďalších otázok, neváhajte a pýtajte sa. ..:)

Teším sa!