Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.

level 2 - Matrix K.O.T.A.M., Bratislavalevel 2 - Matrix K.O.T.A.M., Bratislava
Dátum: 04.05.2019 10:00 - 05.05.2019 17:30
Venue: Centrum "Svet možností"
Adresa: Tehelná 25, Bratislava
Webstránka: https://www.facebook.com/events/324297088175159/


Dovoľte, aby som Vás pozval na môj nový pokračujúci seminár techniky kvantovej obnovy tela a mysle – MATRIX ENERGIE - K.O.T.A.M. Ako už z názvu vyplýva, jeho zameranie bude jasné a smerujúce k praktickému uplatneniu našich schopností, s ktorými som mal a stále mám možnosť Vás zoznamovať na mojich seminároch „Matrix a vedomé bytie“. Moje skúsenosti s prácou využívajúcou silu ľudského Vedomia v interakcii s energiou kvanta ma priviedli k poznaniam, ktoré by som s Vami opäť rád zdieľal a ukázal Vám, ako naplno využiť ich potenciál v každodennom živote a ako si ich prostredníctvom môžeme zabezpečiť do vysokého veku jasnú a naplno fungujúcu myseľ, ako i zdravé a výkonné telo. Jednoducho KALOKAGATIA, teda rovnováha tela i duše, ktorú môžeme dosiahnuť i vďaka našim schopnostiam kvantového, teda vedomého tvorenia reality, je základným predpokladom preto, aby sme svoje životy mohli žiť naplno, v radosti a bez strachu o to, aký bude náš ďalší deň.

Rovnako tak, moje skúmanie a každodenná práca s kvantovou energiou, ma priviedli k novým poznaniam o samotnom systéme Matrix Energie, ktorých aplikovanie do Vášho už existujúceho rámca „kvantovania“, Vám otvorí kvantové napojenie ešte výraznejšie a Vaše schopnosti tak budú masívnejšie. To všetko a ešte oveľa viac nás spolu čaká, ak prijmete moje pozvanie a dovolíte mi ukázať Vám, ako môžeme využiť svoju SILU VEDOMIA pre prospech nášho tela i mysle. Tento nový seminár je mojim osobným NÁVODOM, ako dokážeme v kontexte zdravého tela a mysle prakticky využiť to, čo nazývam VEDOMÉ BYTIE a je určený pre tých z Vás, ktorí nemáte čas, aby ste tieto cesty nachádzali sami. Ak ste si ich sami našli a sú pre Vás dostačujúce, nie je dôvod, prečo sa ho zúčastňovať a treba tvoriť tak, ako to cítite a vnímate. Pre jeho prípadné absolvovanie je ale NUTNÉ, aby ste určite najskôr absolvovali môj seminár MATRIX A VEDOMÉ BYTIE, pretože pri ňom budeme využívať princípy, ktorými sa zaoberám práve na mojom základom seminári a bez ktorých, by ste tieto nové postupy nedokázali technicky zvládnuť. Počas dvoch dní kurzu „MATRIX - K.O.T.A.M“ totiž nebude priestor na to, aby sme sa nimi podrobne zaoberali.

Cena dvojdňového seminára je 189,-Euro. V cene je seminár samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností. Pre prípadnú registráciu, prosím, použite výhradne registračný formulár na tejto stránke. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. Postupne ako budem jednotlivé žiadosti spracovávať, dovolím si zaslať potvrdenia o úspešnej registrácii do Vašich emailových schránok. Pre účasť na seminári je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov. V prípade ďalších otázok, neváhajte a pýtajte sa. ..:)

Teším sa!