Na týchto webových stránkach používame len základne cookies pre správne fungovanie stránok.
3. Mar 2023
close

Kurz vedomej tvorby reality - SILA ROZHODNUTIA

Tie dve slová, teda SILA ROZHODNUTIA, ma výrazne sprevádzajú zopár posledných mesiacov, a ak niekto na mojom FB profile MATRIX ENERGIE čítal, v ostatnom čase uverejnené články, isto zaznamenal, že sa objavujú čoraz častejšie aj v ich textoch. Celý aspekt vedomej tvorby reality nie je totiž ničím iným, ako aktom rozhodnutia, ktorým dávame do pohybu udalosti v našom živote a tým stanovujeme kvalitu našej reality. Ako som už nenápadne avizoval, pripravil som kurz, nesúci rovnaké meno, ktorý je mojou odpoveďou na záujem o moje základné semináre „kvantovania“, ktoré som od roku 2013 organizoval. Skončil som s nimi v roku 2020, keďže som mal pocit, že v tomto smere som už povedal všetko, čo som povedať mal a chcel. Zameral som svoju pozornosť na svoj nový „nosný“ kurz KÓD DOKONALOSTI, v ktorom som posunul túto tému do ďalšej roviny. Vzhľadom na veľmi láskavú a povzbudivú spätnú väzbu naň, budem v jeho organizovaní pokračovať aj naďalej, ale zároveň som vypočul záujem tých, ktorí sa môjho pôvodného základného seminára MATRIX A VEDOMÉ BYTIE nestihli za tie roky zúčastniť.

Preto som pripravil program jeho „druhej generácie“, využijúc svoje znalosti a skúsenosti, ktoré som za roky jeho organizovania nadobudol. Technicky som ho pripravil tak, aby obsahoval všetko dôležité, čo sa dialo v jeho pôvodnej verzii, pričom som využil technické prostriedky, umožňujúce absolvovať ho ešte k väčšiemu osobnému úžitku. Áno, časť kurzu tak bude, podobne, ako je tomu pri kurze Kód dokonalosti, spojená s počúvaním informácií aj cez slúchadlá, čo zaručuje, že každý účastník vždy bude počuť a prežívať na každom jednom kurze úplne všetko v rovnakej kvalite, bez toho, aby bol rozptyľovaný okolnosťami navôkol. Samozrejme, že osobné interakcie a cvičenia nadväzujúce na zážitky z počúvania, sa už udejú bez slúchadiel na ušiach, obvyklým kontaktným spôsobom.

Mal som na pamäti, že kurz musí byť nevyhnutne pripravený tak, aby sa ho mohol zúčastniť ktokoľvek, bez nutnosti mať akékoľvek predchádzajúce znalosti, či zručnosti. A zároveň som pamätal aj na to, že ak sa ho zúčastní niekto, kto už akýkoľvek seminár, či kurz „kvantovania“ absolvoval, našiel aj v tejto jeho verzii úžitok. Neviem to sľúbiť, ale viem zodpovedne vyhlásiť, že som pre to urobil svoje maximum. :)

Nuž a prečo to vlastne teraz takto podrobne rozpisujem? Jednoducho preto, lebo aj keď v nahrávacom štúdiu ešte stále beží post produkcia jeho základnej nahrávky, ja sa už pomaličky pripravujem na jeho predstavenie, ktoré sa uskutoční v momente, keď budem s jeho konečnou verziou úplne spokojný. A tak si zatiaľ pripravujem „materiály“, ktoré s kurzom súvisia a patrí medzi ne aj anotácia k nemu, ktorá už v tejto chvíli visí na mojom webe. Ak je niekto náhodou zvedavý, čo sa na kurze bude diať, dovoľujem si jej text s Vami zdieľať aj priamo tu v článku nižšie, aby nebolo treba hľadať na webe. Termíny oboch kurzov SILA ROZHODNUTIA a KÓD DOKONALOSTI, ktoré budem mať vo svojej ponuke počas tejto jari, zatiaľ nie sú pripravené k zverejneniu, lebo, ako som napísal vyššie, ešte stále prebiehajú dokončovacie práce na prvom uvedenom.

A tak si len dovoľujem zdieľať s Vami daný text anotácie, ako malú ochutnávku toho, čo som si pre prípadných záujemcov o moju prácu pripravil. Ďakujem za Vašu láskavú trpezlivosť, teraz už nasleduje text, v ktorom opisujem program novo pripravovaného kurzu SILA ROZHODNUTIA.

P.S. V prípade, že má niekto záujem byť súčasťou možného odovzdania darčeka v podobe účasti na tomto kurze PRO BONO, dovoľujem si dať do pozornosti verziu tohto článku na mojom pracovnom FB profile www.facebook.com/matrixenergie .

Teším sa, ak sa tak stane. :)

Oficiálna anotácia kurzu:

SILA ROZHODNUTIA

„Dvojdňový kurz, ktorý je novou generáciou mojich minulých základných seminárov.

Postupne sa v ňom zoznámime s okolnosťami, ktoré súvisia s našou schopnosťou si vedome tvoriť svoju realitu. To znamená, že si vysvetlíme a prakticky aj uplatníme také postupy a nástroje práce s našim vedomím a podvedomím, aby si každý mohol nastaviť / nakvantovať realitu k svojej vlastnej spokojnosti.

Súčasťou kurzu budú teda návody a vždy s nimi bezprostredne spojené cvičenia a zážitky, ktorými sa dokáže dostať do „programovacieho módu“, nazývaného aj zmenený stav vedomia, či otvorené kvantové pole, úplne každý a to dokonca ešte jednoduchšie, ako sa to obvykle zvykne diať. Samozrejme, že to isté spoločne dokážeme aj smerom k iným osobám, či predmetom, z ktorých informačným kódom sa naučíme pracovať tiež. Totiž už tento samotný stav dokáže v našom tele spustiť procesy uzdravujúcej harmonizácie. Áno, budeme mať možnosť si aj navzájom na sebe overiť, ako sa cíti a reaguje človek, ktorého energetické pole navštívi a otvorí pozornosť iného jedinca. Ktokoľvek si to bude priať, bude to môcť zažiť priamo so mnou, prípadne s kýmkoľvek iným, s kým bude toto cvičenie chcieť absolvovať.

Nastavíme si kvalitu svojich kódovacích schopností tak, aby bol vždy maximalizovaný ich energetický potenciál a mohol sa bez ďalších obmedzení vo fyzickej realite prejaviť ich účinok. Ak ktokoľvek premýšľal o tom, v čom sa líšia naše splnené zámery od tých, ktoré sa nám „nezhmotnili“, tak na kurze si to spoločne nielen vysvetlíme, ale i toho poznanie zohľadníme tak, aby sme dokázali vytvoriť rovnaké podmienky k naplneniu pre všetky naše priania.

Na základe mnohoročných osobných skúseností chápem, ako je dôležité, aby sa nastavili aj kódy v našom podvedomí tak, aby nebránili zhmotneniu našich prianí a na kurze to spoločne každý sám smerom k sebe i vykonáme. Naučíme dokonca aj svoj mozog pracovať v rozšírenom novom režime, aby naše rozhodnutia neboli limitované len mierou osobného poznania a my sme tak dokázali čerpať informácie z ich absolútneho zdroja. Rovnako sa udomácnime v práci s kódom energie, ktorý dokáže univerzálne obnoviť harmóniu a teda i podmienky pre naše zdravie, bez nutnosti sa podrobne zaoberať príčinami našich problémov.

V skratke, budeme toho spoznávať a zažívať veľmi veľa. Kurz má ambíciu byť k úžitku úplným "nováčikom" v tejto téme, ako aj tým, ktorí s ňou majú už bohaté skúsenosti. Žiadne teoretizovanie, ale osobný dotyk považujem pri tejto práci za veľmi dôležitý, a preto je môj seminár koncipovaný tak, aby k nemu vždy prišlo. Veľmi sa na Vás všetkých teším a verím, že moc a možnosti, ktoré sú ukryté v našej SILE ROZHODNUTIA, sa pre Vás stanú praktickým nástrojom, ktorý každý využije podľa svojho vlastného uváženia.“

Koniec hlásenia. :)

Kristián Tino Beňo

www.matrixenergie.sk

www.facebook.com/matrixenergie