Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.
2. Máj 2018
close

Novinky na stránke.

Hurááá. Konečne sme "s našimi" prameňmi už aj na mojom klasickom webe. Dovoľujem si Vás teda, priatelia moji, touto cestou informovať, že prehľadný zoznam energeticky aktívnych miest je možné si už aj priamo vyhľadať na http://matrixenergie.sk/energeticke-pramene . Môžete tam nájsť mapu prameňov Slovenskej aj Českej republiky, spolu s odkazom na presnú polohu každého z nich. V pár vetách je tam aj vysvetlený celý "koncept" tejto našej spoločnej aktivity, ako aj stručný návod, ako z nej benefitovať pre osobný prospech každého z nás.

Toto všetko by nebolo možné, nebyť desiatok aktívnych členov skupiny, ktorí sa pravidelne podieľajú na aktivizácii daných miest. Moja vďaka za to všetko smeruje preto každému jednému z Vás, kamaráti, že Vy nerozprávate, ale konáte. Že svojim srdcom navštevujete nami dohodnuté lokality a zanechávate na nich svoju "stopu". Rovnako tak ďakujem i všetkým ostatným, ktorí sa o našu prácu zaujímate, či sa z nej občas chodíte i "napiť". Ak si myslíte, že to všetko má zmysel, budem za nás všetkých nesmierne rád, ak budete informácie v tomto článku zdieľať i s ostatnými. Pre Vašich priateľov, pre nás, pre ďalší život v raji zvanom ZEM. Ak každý z nás urobí len jeden jediný jednoduchý krok v smere zlepšenia životných podmienok na nej, budú naši potomkovia na nás raz spomínať ako na generáciu, ktorá sa rozhodla, že "veci" budú iné, ako sa na prvý pohľad dnes zdajú byť.

Klaniam sa Vašej vôli a túžbe potom, aby sme našej Zemi dali späť aspoň zlomok lásky, ktorou nás Ona po veky zahŕňa.

ĎAKUJEM!

Kristián Tino Beňo
www.instagram.com/matrixenergie