Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.
30. Jan 2018
close

Malé, veľké prekvapkanie pre každého. :)

Iste viete, kamaráti, že sa v mojej práci nesnažím veci zľahčovať, ale zjednodušovať. Možno i preto sa nám darí, počas krátkych dvoch dní na seminároch, dať v nás do pohybu veci, ktoré boli po stáročia spojené i s niekoľkoročným štúdiom. Rovnako tak ale uznávam, že nie každý nájde dôveru k niečomu, čomu sa dá priučiť za jeden víkend. Je to tak úplne v poriadku, lebo každý to má mať také, aké si to praje mať. A tak i táto jednoduchosť, ktorú by som rád s Vami zdieľal, asi nebude úplne pre každého, ale, možno by nebolo úplne na škodu, keby ste jej dali šancu. Čas učenia je totiž nulový, čas vykonania sekundový. Žiadne meditovanie, špeciálne schopnosti, či vlastnosti nie sú potrebné. A vyzerá to celé asi takto.

Prosím, nech stojíte, sedíte, ležíte, práve niečo robíte, alebo len tak ste, predstavte si, že sa Vaše telo nachádza vo svetelnom lúči, ktorého zdroj je niekde na Vami. Teda, že niekde nad Vašou hlavou je akýsi „reflektor“, ktorý na Vás mieri svojim lúčom, kamkoľvek sa pohnete. Viete, taký ten pódiový efekt, keď stojí umelec na scéne a osvetľovač ho stále osvetľuje, kdekoľvek sa nachádza. A teraz ste tým umelcom Vy a tým osvetľovačom niekto nad Vašou hlavou a vôbec sa netreba trápiť kto. Kľúčovou vecou ste Vy a lúč svetla, ktorý na Vás dopadá, pričom stačí len precítiť toto svetlo na svojom tele a "vykúpať sa" v ňom. Máte? Super! Tak a ak si dáte najbližšiu hodinku, alebo len pár minút v tomto „svetle“, uvidíte, že ak je niečo jednoduché, ešte to vôbec nemusíte byť obyčajné....:) A to, že môže po krátkom čase odoznieť nejaká malá, či väčšia boliestka na tele, či duši, to je opäť len obyčajná „nová“ fyzika v praxi.

Užite si Svetla, kamaráti. :)

Ďakujem.

Kristián Tino Beňo