Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.
24. Okt 2017
close

Využitie energie Slnka

Opäť, ak dovolíte, jeden veľmi jednoduchý spôsob, ako zlepšiť kondíciu nášho fyzického, aj nefyzického bytia.

Z dôvodov, ktoré iste nemusím hlbšie vysvetľovať, je veľmi prospešné, ak naše „hmotné telá“ prijímajú vyššie frekvencie nielen z hĺbky nášho „uvedomenia“, ale využívajú aj „externé“ zdroje, ktorých „zhmotnenie“ tieto možnosti prinášajú. Jedným z nich je aj naše Slnko, teda frekvenčný zdroj, ktorého tú „hmotnú“ časť vnímame ako svetlo, či teplo. Naše telá ale profitujú aj z tej „jemnohmotnej“ a my sa skutočne dokážeme z nej „napiť“ a previbrovať svoj rezonančný kód tak, že často príde k spontánnemu uzdraveniu mnohých našich boliestôk. Ako? Jednoducho! 

Ak máte práve čas a chuť, klasickými „našimi“ cestami sa uveďte do rozšíreného stavu vedomia a svoju pozornosť preneste „do Slnka“. Teda, nie je potreba sa na Slnko pozerať svojim fyzickým zrakom, ale z vnútra svojho bytia preniesť svoj focus k nemu. Moji milí „kotamisti“, teda absolventi už aj seminárov K.O.T.A.M., môžu kľudne použiť náš známy „torus“, ktorý necháte ku Slnku vystúpať a následne len čerpať z benefitov jeho energetického potenciálu a ostatní, jednoducho k nemu zameriate svoju pozornosť. Akoby ste k nemu poslali „kus“ svojho Ja. Následne sa začnú naše telá napĺňať vysokými frekvenciami, ktoré Slnko na tej „neviditeľnej“ úrovni vysiela a naše „svetelné telá“ prenesú ich nový, vyšší vibračný stav do fyzickej podoby, vo forme uzdravenia sa. A to, že sa po takomto nenáročnom kroku budete mnohí cítiť akoby až fyzicky najedení, to nie je žiadna náhoda, ale zároveň veľký benefit. Viac o tom, ale až niekedy nabudúce.

Je to všetko tak jednoduché, účinné a krásne radostné...

P.S. Vzhľadom na zmeny v technike zobrazovania tejto sociálnej siete, urobíte veľkú službu mojej stránke, ale iste i Vašim priateľom, ak budete informácie, ktoré považujete za prospešné Vám, zdieľať i pre ostatných. Lebo len vtedy sa dostanú i tam, kam sa doteraz dostať nemohli. Ďakujem, že to spolu všetko takto môžeme!