Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.

Kód - Hojnosť a prosperita, BratislavaKód - Hojnosť a prosperita, Bratislava
Dátum: 14.06.2020 10:00 - 14.06.2020 17:00
Venue: Centrum "Svet možností"
Adresa: Tehelná 25, Bratislava


Dovoľte mi predstaviť Vám, nový jednodňový kurz, počas ktorého budeme prinášať aktualizácie v podvedomých presvedčeniach jednotlivca, ktoré sa viažu k nášmu každodennému stavu hojnosti/nedostatku vo všetkých jeho formách. Teda nielen v tej nami obvykle najčastejšie vnímanej, v materiálnej, ale i v každej, ktorá nesie info o funkčnosti prijímania/zdieľania/odovzdávania/vzdania. Naše desaťročia budované presvedčenia sú v nás totiž často tak veľmi zakorenené, že nové vedomé vzorce, ktoré si želáme, aby sa stali našou novou realitou, niekedy nedokážu nad nimi prevziať energetickú relevantnosť a my sa tak utápame v nedostatku skoro všetkého, napriek tomu, že túžime po hojnosti. Preto využijeme rôzne nástroje práce s podvedomými procesmi človeka, aby sme dané podmienky zmenili k nášmu úžitku.

Kurz si vyžaduje ochotu odovzdať seba/svoje podvedomie špecifickej forme programovania, ktorým budem po celý čas sprevádzať priamo ja – Kristián Beňo. I keď pôjde o kurzy menších skupín, celý proces bude viac-menej individuálny, čo je technicky dnes už ľahko zvládnuteľné. Keďže priebeh jednotlivých častí kurzov bude podstatnou časťou spojený s mojim hlasom a rezonanciou, je nevyhnutné, aby tí, ktorí ho budú chcieť absolvovať, mali so mnou už nejakú minulú osobnú skúsenosť, aby sme sa vyhli tomu, že by naša prípadná vzájomná antipatia znemožnila plnohodnotný priebeh procesu „programovania“. Preto je účasť na tomto kurze otvorená len pre každého, kto sa už niekedy zúčastnil na niektorom, to je jedno ktorom, z mojich obvyklých seminárov vedomej tvorby reality. Ak som Vám bol totiž aspoň trocha "sympatický" vtedy a bol medzi nami vytvorený určitý druh energetickej dôvery, nič nám nebude brániť v tom, aby sme spoločne naplnili náš spoločný záujem.

Cena jednodňového kódovacieho kurzu je 99,-Euro. V cene je kurz samotný, všetko ostatné, teda prípadnú dopravu, ubytovanie, či stravu si zabezpečuje a hradí každý účastník sám, podľa jeho potrieb a možností. Pre prípadnú registráciu, prosím, použite registračný formulár na tejto stránke, viažúci sa k Vami vybranému termínu. Registráciu cez Facebookovú stránku, nie je možné z technického hľadiska akceptovať. Automatická odpoveď, ktorú obdržíte zo servera webovej stránky pri odoslaní žiadosti, nie je ešte potvrdením úspešnej registrácie. To si dovolím zaslať do Vašej emailovej schránky po spracovaní Vašej žiadosti. Pre účasť na kurze je táto registrácia vopred nutná, keďže účasť na všetkých seminároch a kurzoch Matrix Energie je limitovaná tak, aby bol zachovaný komfort všetkých účastníkov.

Teším sa. :)