Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Pre ďalšie pokračovanie na stránke prosím potvrďte využívanie Cookies súvisiace s Ochranou osobných údajov.
5. Okt 2017
close

Sen

Mám taký sen...a v ňom vidím, že všetci ľudia majú zdravé telo i dušu. Každé dieťa má milujúcich rodičov a každý starec je obklopený svojimi blízkymi. Vidím svet plný radosti a dobra, kde všetky zdroje našej úžasnej plánéty Zem sa delia rovným dielom každému, kto sa spolupodiela na jeho tvorení. V tom sne nie je treba zbraní a politici sú len úsmevnou spomienkou pamätníkov.

Mám síce len sen, ale každé ráno, keď otvorím oči, sa pozorne poobzerám a hľadám k nemu cestu. Nie je treba totiž na nič čakať. Slzy dokážeme zotierať hoci aj dnes, smútok, nárek aj bolesť tíšiť tiež. Stačí len začať a viem, že budeme svedkami VEĽKÝCH vecí na Zemi. Treba povstať a nechať TVORCU v sebe konať. A to už skutočne nemusí byť len sen. ČIN je totiž kľúčom k tomu, aby sa Zem opäť stala tým miestom, kde Vesmír manifestuje svoju dokonalosť. Lebo MY SME DOKONALÍ, stačí sa len PREBUDIŤ! Mám taký sen, ale zostáva so mnou, aj keď bdiem...